Artık Tek Tıkla Skype Konuşmalarına Katılabileceksiniz

Artık Tek Tıkla Skype Konuşmalarına Katılabileceksiniz

Skype Google Hangouts’un kullandığı gibi bir servisi kendi bünyesinde hizmete sunuyor. Artık sadece bir linke tıklayarak Skype sohbetlerine dahil olunabilecek

Skype ile sohbet etmek için artık bir Skype hesabına sahip olma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Sadece kişi listenizdekilerle değil hemen herkesle sohbet başlatabiliyorsunuz.

Skype kullanırken arkadaşlarınızla yaptığınız sohbetlere Skype kullanıcısı olamayan bir başka arkadaşınızı davet etmek çok kolay. Tek yapmanız gereken sohbet oturumunun adresini alarak sosyal medyadan ya da e-posta yoluyla o arkadaşınıza göndermek. Gönderilen linki alan kişinin tek yapması gereken ise geçici olarak sohbete katılmak için o adresteki linke tıklamaktan ibaret. Bu linke tıklayarak Windows, Mac, iOS, Android ve Skype Web platformlarından konuşmalara dahil olmak mümkün. Konuşma bittiğinde ise bu linkin bir önemi, kalmıyor.

Aşağıdaki havalı ve hareketli yeni servis tanıtım videosu da bu özelliği gayet eğlenceli ve detaylı bir şekilde anlatıyor.

Bu özellik Skype’ın yeni sürümüyle beraber servis olarak güncellendi. Ancak henüz bu güncelleme tüm ülkelerdeki Skype kullananları için geçerli değil. Ancak Microsoft birkaç hafta içerisinde herkesin bu özelliğe kavuşacağına söz verdi.

Skype Aramaları Nasıl Kaydedilir?

Yararlı Skype İpuçları

YORUMLAR