Artık WhatsApp'la Tüm Dosya Türlerini Gönderebilirsiniz

Artık WhatsApp'la Tüm Dosya Türlerini Gönderebilirsiniz

Öğrencileri ve çalışanları mutlu edecek bir haberimiz var. Kendini sürekli geliştiren ve ciddi kullanıcı sayısına sahip olan WhatsApp'la, artık bütün dosya türlerini kontaklarınıza kolayca gönderebileceksiniz.

Örneğin; mesajlaştığınız bir arkadaşınız sizden sınav veya dres notlarınızı isterse, artık işiniz kolay. Bunun için epey uğraşıp, çözümü uzun yollardan sonuca ulaşmaya çalışmanız gerekmeyecek. 

Çünkü WhatsApp'ın yeni gelitirdiği yöntemle birlikte, WhatsApp üzerinden; Microsoft Office dökümanlarınızı (Word, PowerPoint,...), PDF'lerinizi, MP3 dosyalarınızı, telefonunuzdaki APK (uygulama) dosyalarınızı ve daha birçok dosyayı tıkla gönderebileceksiniz

Video gönderilerinde yeni dosya boyutu sınırları da; Android kullanıcıları için 100 MB, iOS kullanıcıları için 128 MB olarak belirlendi. Daha önce maksimum 16 MB'a kadar gönderim sağlanabiliyordu.

Sri Lanka, İspanya ve Kuveyt'te test edilen güncelleme, sorunsuz çalışarak testlerden başarıyla geçti. Çok yakında tüm Dünya kullanıcılarına sunulacak bu güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!

WhatsApp Telefonlara Desteğini Ne Zaman Kesecek?

Altın Dolandırıcılığına Karşı WhatsApp Önlemi Alan Esnaf

YORUMLAR