Ashampoo UnInstaller 5 Tamamen Ücretsiz Oldu!

Ashampoo UnInstaller 5 Tamamen Ücretsiz Oldu!

Popüler yazılım şirketlerinden bir tanesi olan Ashampoo'nun Ashampoo UnInstaller programı tamamen ücretsiz hale getirildi. 49.99 Dolar karşılığında satılan ürün bugünden itibaren herkes tarafından ücretsiz olarak kullanılabilecek.

Ashampoo UnInstaller 5 programını ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz link haberimizin altında yer alıyor. Programı ücretsiz olarak indirip kullanmak için tek yapmanız gereken şey ise indirmek ve e-posta hesabınız ile kayıt olmak.

Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10 ile uyumlu olarak çalışan programın ne olduğunu bilmeyenlere de kısa bir şekilde açıklamak gerekirse, Windows işletim sistemi içerisinde yer alan program ekle ve kaldır arayüzünün yetersiz kaldığı ve silmekte zorlandığı program ve dosyaları kolayca kaldırmanızı sağlar.

Her bilgisayar kullanıcısının başına mutlaka gelmiştir. Bilgisayar üzerinde silinmeyen ya da çok uğraştıran dosya ve programlar, işte bu programla saniyeler içerisinde bilgisayarınızdan uçup gidiyor.

Program silme konusunda gelişmiş bir program olan Ashampoo UnInstaller 5 programını ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bağlantı altta yer alıyor.

YORUMLAR