Asılın Gaza, Horizon Chase Android Versiyonu Çıktı!

Asılın Gaza, Horizon Chase Android Versiyonu Çıktı!

80'li yılların sonlarında ve 90'lı yılların başında televizyonunuza bağladığınız atarilerde ve bilgisayarlarınızın DOS ortamında oynadığınız klasik yarış oyunlarını hatırlar mısınız? Sözü geçen dönemlerde OutRun ve Lotus gibi yarış oyunları çıkmış, bize sundukları renkli grafiklerle ve keyifli arcade tadındaki oynanış yapılarıyla unutulmaz anlar yaşamamızı sağlamışlardı. Günümüzdeki Need for Speed gibi oyun serilerinin ataları olan bu oyunlar günümüz oyunları gibi gerçekçi olma kaygısı gütmüyorlardı ve bu da onların tam anlamıyla eğlence odaklı olmalarını sağlıyordu. İşte bu klasik oyunlardaki retro havayı başarıyla canlandırabilen yeni bir Android yarış oyunu olan Horizon Chase çıkış yaptı.

Horizon Chase aslında ilk olarak iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefon ve iPad tabletler için ücretli olarak yayınlanmıştı ve iyi inceleme notları yakalayarak oyuncuların büyük beğenisini kazanmıştı. Şimdi bu eğlence Horizon Chase Android versiyonunda Android kullanıcılarına sunuluyor. Ayrıca oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Horizon Chase'in ücretsiz versiyonu bize oyundaki ilk 5 yarışı oynayabilme imkanı vermekte. Bu yarışlara katılarak oyunun nasıl bir yapıda olduğunu deneyimleyebilirsiniz. Biz oyunu oynadık ve açıkçası kısa süreli bir bağımlılık dalgası oluştu. Oyunun ilk 5 bölümünden sonrasını açmak için ise uygulama içi satın alma işlemi yapıyorsunuz. Horizon Chase'in bütün özelliklerini 8.67 TL karşılığında açabilirsiniz. Oyun içerisinde reklamlar da yer almıyor.

Oyunu beğendiniz mi? Anketimizde fikrinizi paylaşabilirsiniz:

YORUMLAR