Asphalt 8 Güncellendi ve Oyuna Yeni Arabalar Eklendi

Asphalt 8 Güncellendi ve Oyuna Yeni Arabalar Eklendi

Dünyanın en beğenilerek oynanan mobil yarış oyunları arasında olan Asphalt 8 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Gameloft tarafından geliştirilen Asphalt 8: Airborne tam 3 sene önce yayınlanmıştı. 2013 yazının Ağustos ayında Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için çıkış yapan yarış oyunu sahip olduğu yüksek grafik kalitesiyle halen mobil cihazların en iyi görünen oyunları arasında. Bunun yanında Gameloft oyuna duyulan ilgiyi canlı tutmak için de çalışmalarını devam ettiriyor. Fransız geliştirici bu iş için yayınladığı yeni güncellemelerde oyun mekaniklerinde küçük rötuşlar yapıyor ve oyun yeni araçlar ekliyor.

Asphalt 8'i güncelledikten sonra oyunda Lamborghini'nin hız canavarı Huracan'ı kullanabileceksiniz. Bunun yanında Kepler Motion da oyuna ekleniyor. Güncellemeyle oyunda yapılan bir diğer değişiklik de kaza animasyonlarının zenginleştirilmiş olması. Gameloft oyuna 100'den fazla yeni animasyon eklendiğini açıklıyor. Yani yarışlar esnasında kaza yaptığınızda karşınıza yeni sahneler çıkacak.

Asphalt 8'in yeni güncellemesi küçük hata düzeltmelerini de beranerinde getiriyor. Oyunda yeni araçları kullanmak için bu bağlantıları kullanarak oyunu güncelleyebilirsiniz:

YORUMLAR