Asphalt Overdrive Windows 8 ve Windows Phone Versiyonları Yayınlandı!

Asphalt Overdrive Windows 8 ve Windows Phone Versiyonları Yayınlandı!

Gameloft yeni heyecan dolu yarış oyunu Asphalt OverdriveWindows 8 ve Windows Phone işletim sistemini kullanan cihazlar için resmi olarak yayınladı. Hatırlanacağı üzere Gameloft ilk olarak oyunun Android ve iOS versiyonlarını yayınlamıştı. Aradan kısa bir süre geçmesinin ardından ise oyunu Windows 8 işletim sistemini kullanan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile tabletler ve Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar için de yayınlandı. Oyun ücretsiz olarak oyunculara sunulmakta.

Araba yarışı oyunu denilince akla gelen ilk oyunlardan olan Asphalt serisinin son üyesi Asphalt Overdrive önceki Asphalt oyunlarına göre farklı bir çizgi izliyor. Asphalt Overdrive yapı olarak bir sonsuz koşu oyununa benzemekte. 80'li yıllarda geçen retro bir havaya sahip olan Asphalt Overdrive'da bir kanun kaçağını yönetiyoruz ve bize verilen görevleri gerçekleştirerek polisten kurtulmaya çalışıyoruz. Oyunda bolca aksiyon yer almakta. Rampalardan uçmak, dev reklam panolarının içinden geçerek onları parçalamak ve nitroyla çılgın hızlara çıkmak yapabileceklerimizden bazıları.

Asphalt Overdrive yine yüksek grafik kalitesi ile görsel bir şölen sunuyor. Oyunda lisanslı araçlara yer veriliyor ve rüya gibi hız canavarlarını oyunda kullanabiliyoruz. Asphalt Overdrive'ın Windows 8 ve Windows Phone versiyonlarını ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Google Chrome'un En Son Sürümü Bünyesinde Sonsuz Koşu Oyunu İçeriyor

YORUMLAR