Asphalt Xtreme Android ve iOS İçin Çıktı, Hemen İndirip Çılgın Yarışlara Katılın

Asphalt Xtreme Android ve iOS İçin Çıktı, Hemen İndirip Çılgın Yarışlara Katılın

Mobil cihazların sınırlarını zorlayan oyunlarla karşımıza çıkan Gameloft’un beklenen yarış oyunu Asphalt Xtreme, Android ve iOS platformunda yerini aldı. Ücretsiz olarak indirilip oynanabilen ve Türkçe dil desteğiyle gelen yapım, arazi yarış deneyimini sonuna kadar yaşatıyor.

Android, iOS hatta Windows platformuna çıkardığı yüksek kaliteli görselli Türkçe oyunlarla dikkatleri üzerine çeken başarılı yapımcı Gameloft’un son yarış oyunu Asphalt Xtreme, ilk olarak iOS platformunda iPhone ve iPad cihazlar için indirilmeye açıldı. Android platformunda da ön kayda açılan yarış oyunu, hem görselleri, hem oynanışı (atmosferi) hem de içeriğiyle etkiliyor.

Canavar kamyon, kamyonet, Muscle car, Buggy, ralli arabası, SUV, 4x4 gibi farklı türde arazi araçlarıyla buzullar, ormanlar, çelik fabrikaları gibi egzotik mekanlarda sürüş keyfi yaşatan Asphalt Xtreme oyununda kariyer etkinliği, meydan okuma, sınırlı süreli etkinlikler gibi pek çok seçenek var. Online düzenlenen yarışlarda 8 oyuncunun dahil olabilmesi ise çekişmeli yarışların habercisi.

Asphalt Xtreme, Asphalt serilerini daha önce oynamamış oyuncuları dahi ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Henüz dünya geneline açılmayan oyunu şimdiden oynamak isterseniz Android ve iOS için bağlantılara aşağıdan hızlıca ulaşabilirsiniz:

Gameloft'un Zombi Temalı Strateji Oyunu Zombie Anarchy Çıktı!

YORUMLAR