Assasin's Creed Rebellion Geliyor!

Assasin's Creed Rebellion Geliyor!

Ubisoft'un uzun yıllardır çıkardığı oyun serisi olan Assasin's Creed'in yeni oyunu, piyasaya bu sefer farklı bir giriş yapacak. Yeni oyunun adı: Assasin's Creed Rebellion olacak.

Ubisoft'tan hiç beklenmeyen bir anda gelen yeni Assasin's Creed oyunu, iOS ve Android işletim sistemleri için servis edilecek. Bu oyunun farkı ise RPG (rol yapma oyunu) türünde çıkış yapması olacak. Kendi suikastçı timinizi kurabildiğiniz, bir kale yönetme ve düşmanlara karşı gizli görevlerde bulunma şansını veren oyunda alışılagelmişin dışında bir yapı olacak gibi duruyor.

40'dan fazla suikastçi karakterini barındıran oyunda Ezio, Aguilar, Shao Jun, Claudia ve Machiavelli gibi tanıdık suikastçiler var. Ayrıca Assassin's Creed Rebellion için özel olarak yaratılan pek çok yeni suikastçi karakteri de oluşturulmuş durumda.

Ubisoft'un açıklamalarına göre Rebellion, önceki Assasin's Creed oyunlarına göre hiçbir şekilde benzerlik göstermeyecek. İsim olarak bilindiği için bu taktiği deneyen Ubisoft, büyük ihtimal bu oyunu LEGO türünde çıkaracak. Ücretsiz olarak gelecek oyunun, multiplayer oyun modları sunarak tarzını değiştimeyi planladığını düşünüyorum.

Şu anda yapım aşamasında olan Rebellion, 2017 yılının sonuna doğru iOS ve Android işletim sistemleri için hazır hale gelecek. Ubisoft'un resmi YouTube kanalından yayınlanan videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Assassin's Creed: Origins'in Yeni Videosu Yayınlandı

For Honor, Ubisoft'u Üzmeye Başladı

YORUMLAR