Assassin's Creed Odyssey ile Diyalog Sistemi Geliyor

Assassins Creed Odyssey Fragmanı

Assassin’s Creed Odyssey, şu sıralar piyasaya çıkışı merakla beklenen oyunların başında geliyor. Serinin yapımcısı Ubisoft tarafından yayınlanan yeni oyuna ait fragmanda, seriye getirilen yeni bir özellik dikkat çekiyor.

Ubisoft, Assassin's Creed Origins temelleri üzerine kurulan yeni Assassin's Creed Odyssey oyununda, oyuncu seçimlerini adeta bir üst seviyeye taşıyor. Yeni fragmanda vurgulanan bu özelliğe göre oyunda, isterseniz sadece altın için savaşan acımasız ücretli bir asker olmayı seçebilecek ya da ne olursa olsun her durumda insanlara yardım eden birisi olmayı seçebileceksiniz.

Oyuna eklenen detaylı diyaloglar ve seçimler sayesinde, çok çeşitli diyaloglar arasından yapacağınız seçimler sizi oyunun ilerleyişinde çok farklı noktalara götürebilecek.

Daha önceki Assassin's Creed serilerinde, çok çeşitli seçenekler ile bu derece serbestlik tanıyan bir oyun yapısı sunulmamıştı. Seride bir ilk olan ve fragmanda da değinilen bu özelliğin, oyunda gerçekten beklenildiği şekilde yer almasını umuyoruz. Çünkü daha önce bazı oyunlarda gördüğümüz üzere bu gibi özelliklere, fragmanda yer verildiği halde oyun piyasaya sürüldüğünde yer verilmeyebiliyor.

Assassin's Creed Odyssey 5 Ekim 2018’de 59.99 dolarlık (388 TL) fiyatıyla satışa sunulacak. Ancak oyunun 'Ultimate Edition' ve 'Gold Edition' versiyonlarını satın alanlar, oyunu 2 Ekim’den itibaren oynayabilecekler. Ayrıca oyunun Xbox One X versiyonunda dinamik ölçekleme ile birlikte doğal 4K çözünürlüğü sunulması bekleniyor.