Assassin's Creed Odyssey'in Judgment of Atlantis Fragmanı Yayında

Bugün Assassin's Creed Odyssey için önemli bir gün. The Fate of Atlantis için yayınlanacak olan üçüncü bölüm ile oyunun hikaye odaklı son büyük içeriğine veda edeceğiz. Bunun öncesinde yeni bir fragman yayınlayan Ubisoft, Judgment of Atlantis bölümünde bizleri neyin bekleyeceğini gösterdi.

Bu son bölümde, önceki iki bölümde de gördüğümüz gizemli Isu ırkı, kültürü ve bu ırk ile insan ırkının ortak yaşam sürmesi için tasarlanmış olan Atlantis şehri hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Konu gereği Atlantis şehri kötü bir durumda olduğu için bizi birçok zorluk bekleyecek ve karakterimiz her iki ırkın karışımı olduğu için şehrin sorununun köküne inerek her şeyi yoluna sokmada kilit rol oynayacağız.

Öte yandan, bu bölümde yeni düşmanlarımız da olacak. Fragmanda da görebileceğiniz üzere bu askerlerin kendilerini bir noktadan bir noktaya ışınlayabilmek gibi yetenekleri var. Bu tipteki düşmanların benzerlerini Kolossi adıyla önceki iki bölümde görmüştü ama sizin de gördüğünüz gibi daha farklılar ve başımızı zaman zaman epey ağrıtacaklarmış gibi görünüyor.

Fragmanda ayrıca yeni yeteneklerimizin olacağını da görebiliyoruz. Düşmanlarımıza gizli saldırılar yapan bir klon çağırdığımız Kronos' Punishment, mızrağımızı yere vurduğumuzda düşmanları yavaşlatan bir bölge oluşturan ve bir süre sonra da infilak eden Wrath of Ares ve daha hızlı adrenalin kazanmamızı ve fazla adrenaline karşı bağışıklı olmamızı sağlayan Blessing of Kronos gibi yeni yetenekler açabileceğiz. Bununla birlikte mevcut yeteneklerimizden üçünü daha bir üst seviyeye taşıyacak olan Keeper's Insight tabletleri bu bölümde de karşımıza çıkacak.

Son olarak, Judgment of Atlantis bölümünde elde edebileceğiniz gürz, mızrak ve hançer sınıflarından üç yeni Isu silahı olacak. Bu silahlara Assassin, Hunter veya Warrior geliştirmeleri uygulayabileceğiz. Her bir geliştirmenin farklı bir etkisi olacak ama dikkatli seçim yapmamız gerekecek. Bunun nedeni ise her bir silah için tek bir hakkımızın olacak olması.

PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında bugün eşzamanlı olarak yayınlanacak olan Judgment of Atlantis için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR