Assassin’s Creed Odyssey Senaryosunun Kaç Saat Süreceği Belli Oldu!

Assassin’s Creed Odyssey Senaryosunun Kaç Saat Süreceği Belli Oldu!

Çıkışına çok az bir süre kalan Assassin’s Creed Odyssey'nin kaç saat süreceği sonunda belli oldu! Oyunu oynama şansını yakalayan bir kullanıcı bu konuda tüm oyunseverleri bilgilendirdi.

Antik Yunanistan'da geçecek olan Assassin’s Creed Odyssey'nin çıkmasına günler kaldı. Oyunun çıkışına az bir süre kalan bir oyuncu Assassin’s Creed Odyssey'i oynama şansını yakalamış.

Assassin’s Creed Odyssey senaryo modunu tamamlayan oyuncu, oyunun kaç saat sürdüğünü açıkladı. Yapılan bilgilendirmede oyunun senaryosunun ana görevlerinin bitirmenin toplamda 30 saat sürdüğü belirtildi. Oyundaki yan görevlerin ortalama 20 saat sürdüğü, ancak sinematik sahneler izlenmediğinde bu sürenin yarıya indiği açıklandı. Açıkcası oyunun daha fazla süreceğini bekliyorduk. Ubisoft'un çok dolu bir oyun olarak duyurması beklentilerimizi artırmıştı. 

Assassin's Creed Odyssey'de Antik Yunanistan'a yolculuk yapıyoruz. Büyük Spartalı Leonidas'ın soyundan gelen sürgün edilmiş bir ailenin çocuğuyuz. Paralı asker olarak yıllarca çalıştıktan sonra soyumuzu keşfetmeye çalışıyoruz. 

Assassin's Creed Odyssey; 5 Ekim'de PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak. Oyun PS4 platformunda 47 GB'lık bir alan kaplayacak. PC ve Xbox One platformlarında ne kadar alan kaplayacağı ise henüz tam olarak belli değil.