Assassin's Creed, 2016'da Japonya'da Geçecek

Assassin's Creed, 2016'da Japonya'da Geçecek

Ubisoft'un geliştirdiği ve büyük bir seri haline gelen Assassin's Creed'in gelecek olan yeni oyunları hakkında haberlerin ardı arkası kesilmiyor. 2014'ün sonlarına doğru çıkan ve Fransa’da geçen Assassin's Creed: Unity’den sonra bu yıl çıkacak olan yeni oyunun İngiltere’de geçeceği bir süredir biliniyor. Peki ya bir sonraki oyun? O da Japonya'da geçecek.

Her oyununda farklı mekanların işlendiği Assassin's Creed'in, Japonya'da geçecek bir oyunu olacağı uzun zamandır konuşuluyordu. Japonya temalı bazı görsellerin de sızmasının etkili olduğu bu söylentiler, oyun hakkında yapılan bir sunumda bulunan bir resimle iyice güçlendi. Söz konusu sunumda Assassin's Creed serilerinden parça parça görsellerin bulunduğu bir resimde, Tokyo'nun en eski tapınağının modellenmiş bir resmi bulunuyor. Hiçbir AC oyununda bulunmayan bu alan, sıradaki oyunlar arasında Japonya’da geçecek bir bölümün olduğu savlarını iyice güçlendirdi.

Assassin's Creed: Unity'nin piyasaya onlarca hatayla çıkması ve güncellemelerle de bir süre düzelmemesi oyuncuların Ubisoft'a sert tepkisine neden olmuştu. Umarız sıradaki AC oyunları tam anlamıyla bitirilmiş ve hatasız olarak çıkar.

YORUMLAR