Assassin's Creed 3 Ertelendi

Geçtiğimiz haftalarda haberini yaptığımız Assassin’s Creed 3 ertelenebilir ihtimali gerçek oldu ve Ubisoft’tan gelen açıklama şaşırtmadı. İlk olarak Eurogamer tarafından ortaya atılan bu söylenti gerçeklik kazanmış oldu.  Normal şartlarda 31 Ekim 2012 tar

Assassin's Creed 3 Ertelendi

Geçtiğimiz haftalarda haberini yaptığımız Assassin’s Creed 3 ertelenebilir ihtimali gerçek oldu ve Ubisoft’tan gelen açıklama şaşırtmadı. İlk olarak Eurogamer tarafından ortaya atılan bu söylenti gerçeklik kazanmış oldu.  Normal şartlarda 31 Ekim 2012 tarihinde PC, Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkış tarihi gösterilen yapımın PC sürümünün çıkış tarihi 23 Kasım 2012 olarak güncellendi.

Bu verilen tarih yine bir söylenti ancak her zaman aynı şekilde işleri rayına oturtan Ubisoft’un PC sürümlerini kasım ayında çıkarttığını göz önünde bulundurursak kesin gözüyle bakabiliriz bu tarihe. Comic-Con’da konuşan Alex Hutchinson Assassin’s Creed 3’ün PC sürümünün erteleceğini doğruladı.

Resmi bir çıkış tarihi vermeyen Hutchinson oyunun 2012 yılında çıkacağına değindi ve yılbaşına sarkıtmayacaklarını sözlerine ekledi. Assassin’s Creed 3’ü PC oynayacak olan oyuncuların biraz daha beklemeleri gerekecek ne yazık ki.

YORUMLAR