Assassin's Creed 3'ün Oynanış Süresi

Assassin's Creed 3'ün Oynanış Süresi

Çıkışına sayılı günler kalan Assassin's Creed 3 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu neslin en beğenilen oyunları arasında yer alan Ubisoft'un Assassin's Creed serisiyle ilgili gelen her haber hayranlarının gözünde önemli ve değerli görülüyor. Hal böyleyken serinin en küçük kardeşi olacak Assassin's Creed 3'ün oynanış süresiyle ilgili bu haberi sizlere ulaştırmasak olmazdı.

Serinin oyuncular üzerindeki genel izlenimi uzun oynanış süresine sahip oyunlar barındırdığı yönünde. Ancak oyuncular Assassin's Creed 3'ün önceki oyunlardan daha uzun bir oyun olmasını bekliyor ve temenni ediyor. Zaten Ubisoft'ta tanıtım videolarında, Assassin's Creed 3'ün bu zamana kadar çalıştıkları en büyük proje olduğunu söylemekten çekinmiyor.

CD-Action isimli oyun dergisinden Assassin's Creed 3'ün oynanış süresiyle ilgili bilgiler geldi. Oyunun ana senaryosunun 20 saat sürdüğünü belirten dergi, yan görevleri de tamamen bitirmenin bir o kadar süreceğini söylüyor. Yani bu demek oluyor ki Assassin's Creed 3'ü gerçek anlamıyla bitirmek için 40 saatimizi harcamamız gerekiyor. Üstelik bu sadece oyunun tek kişilik kısmı, bir de multiplayer'ı düşünürsek; uzun bir süre Assassin's Creed'e doyacağız demektir.

YORUMLAR