Assassin's Creed 4 Xbox 720'ye de Gelecek

Assassin's Creed 4 Xbox 720'ye de Gelecek

Yoğun beğeniye sahip seri Assasin's Creed'in geliştirilmekte olan yeni oyunu Assassin's Creed 4: Black Flag hakkında yeni ipuçları su yüzüne çıktı. Daha önceden serinin geliştiricisi Ubisoft tarafından yeni oyunun Watch Dogs ile aynı şekilde PC, PS3, Xbox 360, Wii U ve PlayStation 4 için çıkış yapacağı duyurulmuştu. Bu iki oyunun daha tanıtılmayan Xbox 720 için çıkış yapacakları da önceden yayılan söylentiler arasındaydı.

Ubisoft gibi oyun geliştiricilerinin daha oyunseverlere duyurulmayan Xbox 720'nin geliştirici kitlerine sahip oldukları da önceki açıklamalarından biliniyordu. Bu bilgileri hesaba katarak oyunun Xbox 720 için de geliştirildiği mantık çerçevesinde düşünüldüğünde kuvvetli bir iddia halindeydi. Fakat Ubisoft çalışanlarının kısa bir süre önce LinkenIn sayfalarında paylaştıkları yeni bilgiler bu iddiaları doğruluyor.

2 farklı Ubisoft çalışanı Assassin's Creed 4 ve Watch Dogs'un "X720" adı verilen bir platforma da geleceğini belirtmekte. Büyük ihtimalle de çok yakın bir süre sonra gerçekleşecek Xbox 720 tanıtımında Assassin's Creed 4 de boy gösterecek olabilir.

Assassin's Creed 4'ün ilk detayları burada

YORUMLAR