Assassin's Creed Identity Android Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Assassin's Creed Identity Android Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Hatırlanacağı üzere bir süre önce Ubisoft popüler suikast oyunu serisi Assassin's Creed'e en çok benzeyen mobil oyunu Assassin's Creed Identity'i iOS cihazlarda oyuncuların beğenisine sunmuştu. Oyun ilk aşamada bölge kısıtlamalı olarak yayınlanmıştı ve belli ülkelerde oynanabiliyordu. Fakat 2 ay önce oyunun bölge kısıtlaması kaldırılıp Assassin's Creed Identity tüm dünyaya açıldı, yani 2 aydan beri oyunu ülkemizden de satın alarak oynayabiliyorduk.

Ubisoft daha önceden Assassin's Creed Identity'nin Android versiyonu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştı. Oyunun Android için satışa sunulup sunulmayacağını bile bilemiyorduk. Fakat firma geçtiğimiz gün Assassin's Creed Identity'nin Facebook sayfası üzerinde yaptığı paylaşımla oyunun Android versiyonunun çıkış tarihini duyurdu ve oyun ile ilgili planlarını açıkladı.

Assassin's Creed Identity iOS cihazlar için yayınlandığında oyunda oldukça kısa bir senaryo moduna yer verilmişti. Birkaç saat oynadıktan sonra bitirilebilen bu senaryo modunun devamının geleceği de yapılan son duyuruyla ortaya çıktı. Forli - A Crimson Sunset olarak adlandırılan bu yeni bölüm de oyunun Android versiyonunun çıkacağı 18 Mayıs tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.

Ubisoft, Assassin's Creed Identity'nin yeni senaryo bölümünün Premium bir indirilebilir içerik olacağını da not düşüyor. Yani bu satın alınabilecek bir ek içerik olabilir. Oyunun kendisinin ücretli olması ise Ubisoft'un bu politikasının tepki çekmesine neden oldu. Oyuncular yorumlarında yeni senaryo bölümünün ücretli olması durumu için sert eleştiriler yaptılar. Yeni içeriğin ücretli olup olmayacağını 18 Mayıs'ta göreceğiz.

Hungry Shark World Çıktı! Hemen İndirin!

YORUMLAR