Assassin's Creed Identity Dünya Çapında Çıkış Yaptı!

Assassin's Creed Identity Dünya Çapında Çıkış Yaptı!

Ubisoft'un bir süre önce duyurduğu ve belli bölgelerde oyun severlerin beğenisine sunduğu yeni mobil Assassin's Creed oyunu Assassin's Creed Identity'nin bölge kısıtlaması kaldırılarak tüm dünyadaki oyuncular için satışa sunuldu. Hatırlanacağı üzere Ubisoft geçtiğimiz dönemde yaptığı bir açıklamada 2016 yılında yeni bir Assassin's Creed oyunu göremeyeceğimizi bize duyurmuştu. Anlaşılan o ki firmanın bu açıklaması mobil platformu kapsamıyormuş. Ubisoft oyun konsolları ve bilgisayarlar için yeni Assassin's Creed oyunu çıkarmamasından kaynaklanan açığı, bu kalitede bir mobil oyunu geliştirerek ve satışa sunarak kapatmayı tercih etmiş.

iOS platformu için yayınlanan Assassin's Creed Identity'nin bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda oynadığımız Assassin's Creed oyunlarının kalitesini aratmadığını söyleyebiliriz. Oyunda başrolünde Ezio Auditore'nin olduğu serinin 2. oyununda olduğu gibi yine İtalya'ya ve Rönesans dönemine konuk oluyoruz. Bu dönemde gizemli The Crows adlı oluşumun izini sürmek için farklı kahraman sınıflarından birini seçiyoruz ve maceraya atılıyoruz.

Assassin's Creed Identity'nin oynanış olarak da diğer platformlardaki Assassin's Creed oyunlarından farklı değil. Yine Assassin's Creed'e özgü savaş sistemi, parkur yapısı, heyecanlı tırmanışlar ve ünlü Leap of Faith atlayışı bu yeni oyunda karşımıza çıkıyor.

Ubisoft'un geliştirdiği bu oyunun mobil cihazların en başarılı aksiyon oyunları arasında olduğu düşünülebilir. Oyun şu an için 12.99 TL civarında makul bir fiyatla satışta:

Oynarken Başkasına Yakalandığınızda Monitör Yaktırtan Hınzır Oyunlar

YORUMLAR