Assassin's Creed Memories iOS İçin Çıkış Yaptı!

Assassin's Creed Memories iOS İçin Çıkış Yaptı!

Eğer siz de Assassin's Creed oyunlarının hayranıysanız size güzel bir haberimiz var. Ubisoft yeni bir mobil Assassin's Creed oyunu olan Assassin's Creed Memories'i iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için resmi olarak yayınladı. Assassin's Creed serisini yepyeni bir boyuta taşıyan Assassin's Creed Memories mobil cihazlar için yayınlanan Assassin's Creed temalı bir kart oyunu. Bu oyunun güzel yanı ise ücretsiz olarak indirilip oynanabilmesi.

Assassin's Creed Memories'te oyuncular alıştığımız Assassin's Creed oyunlarının yapısının aksine tek bir çağa tanık olmuyorlar; Assassin's Creed Memories içerisinde Haçlı Seferleri döneminden korsanlığın altın çağına kadar birçok farklı çağa konuk oluyoruz. Ayrıca önceki Assassin's Creed oyunlarında işlenmeyen çağlar olan Feodal Japonya ve Moğol İmparatorluğu çağları da oyunda bizleri beklemekte.

Assassin's Creed Memories strateji ve RPG elementlerini birleştiren bir mobil oyun. Oyunda farklı çağlarda farklı kahramanlarla hedeflerimizin peşine düşüyoruz ve kahramanımızı geliştirebiliyoruz. Oyunda 3 farklı kart kategorisi yer almakta; silahlar, zırhlar ve müttefikler. Bu kartları kendimize göre bir araya getirerek atak ve saldırı istatistiklerimizi belirleyebiliyoruz.

İnternet bağlantısı gerektiren Assassin's Creed Memories internet üzerinde çok oyunculu karşılaşmalar yapmanıza ve loncalara katılmanıza imkan tanıyor. Oyunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

TuruncuLevye Android Uygulaması Yayınlandı

YORUMLAR