Assassin's Creed: Origins İçin İlk Videolar Yayınlandı

Assassin's Creed: Origins İçin İlk Videolar Yayınlandı

Assassin's Creed serisine ara verme kararı aldıktan sonra Mısır temasıyla geri dönen Ubisoft, yeni oyununun ilk videosunu Microsoft'un E3 2017 konferansı sırasında gösterdi. 

Gladyatör dövüşleri, piramitler, hipopotamlar ve daha fazlası... Sonunda beklenen an geldi ve Assassin's Creed: Origins duyuruldu. Mısır'da geçeceği uzun süredir konuşulan Origins'in yayınlanan ilk videolarıyla birlikte bütün bu söylentilerin doğruluğu da kanıtlanmış oldu. 

Meraklı seyirciye önce bir sinematik izleten Microsoft, bize Assassin's Creed: Origins'in hikayesinin nereden başlayacağını ve neden Mısır'a geri döndüğümüzü anlattı. Ardından bizi daha fazla bekletmeden Assassin's Creed: Origins'in ilk oynanış videosunu da gösteren şirket, yapılan yenilikleri ve değişiklikeri de ortaya çıkardı. 

Şahin kullanarak yeni gözlem yeteneği, okla birlikte yapılan farklı hareketler ve başarılı uygulanmış dövüş teknikleri ile birçok oyuncunun dikkatini çekmeyi başaran Assasin's Creed: Origins'in 24 Ekim tarihinde çıkacağı da açıklananlar arasında kendisine yer buldu. PC, Playstation 4, Playstation 4 Pro, Xbox One ve Xbox One X platformları için çıkacak oyunun videoları ise şöyle:

Assassin's Creed: Origins Neredeyse Kesinleşti

Yeni Assassin's Creed Oyununun Görseli Sızdırıldı!

Far Cry 5, Yeni Assassin's Creed ve The Crew 2 Resmileşti

YORUMLAR