Assassin's Creed: Origins Neredeyse Kesinleşti

Assassin's Creed: Origins Neredeyse Kesinleşti

Eğer yeni Assassin's Creed oyununun nasıl bir oyun olacağını merak ediyorsanız bu son Assassin's Creed: Origins sızıntısı size konu hakkında fikir verebilir.

Geçtiğimiz haftalarda yeni Assassin's Creed oyunu ile ilgili birkaç bilgi internete sızdırılmıştı. Bu bilgiler arasında bir ekran görüntüsü yer alıyordu ve ana kahramanımız bir yelkenli teknenin üzerinde yolculuk ediyordu. Oyun ile iligli olarak sızdırılan bilgilerde bu yeni oyunun antik Mısır'da geçeceği ve adının Assassin's Creed: Origins olacağı iddia edilmişti. Ubisoft ise bu bilgileri doğrulamamış, sadece yeni Assassin's Creed'i E3 2017'de tanıtacağını duyurmakla yetinmişti.

Şimdi ise karşımızda bu iddiaları doğrulayan yeni sızıntılar var. İnternete düşen bir ön sipariş hediye kartı hem oyunun adı hem de içeriği ile ilgili bize bilgi vermekte:

Fotoğrafları paylaşılan hediye kartı Assassin's Creed: Origins'in PlayStation 4 sürümüne ait. Bu kartta piramitlere yer veren bir görsel bulunuyor, ayrıca ön sipariş veren oyunculara "İlk Piramitlerin Gizemleri" adlı bonus bölümün hediye edileceği ifadesi yer alıyor.

Oyunun Gold Edition adlı versiyonunun içeriği fotoğrafta görülebiliyor. Ubisoft birkaç gün sonra yeni Assassin's Creed'i resmi olarak tanıtacak. Muhtemelen bu fotoğraftaki bilgiler de doğru çıkacak.

E3 2017'den Neler Bekliyoruz

Rockstar, Bully 2'yi E3'te Duyurabilir

Mount & Blade 2: Bannerlord, E3 2017'de Oynanabilecek!

Death Stranding PC'ye de Çıkacak!

YORUMLAR