Assassin's Creed Pirates için Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı

Assassin's Creed Pirates için Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı

Ubisoft'un bir süre önce iOS ve Android cihazlar için yayınladığı mobil Assassin's Creed oyunu Assassin's Creed Pirates için büyük çaplı bir güncelleme yayınlandı. Ubisoft'un Assassin's Creed 4 ile bizlere tanıttığı korsan oyunu yapısını bize farklı bir şekilde ele alan Assassin's Creed Pirates'ta Alonzo Batilla adlı bir kaptanı kontrol ederek açık denizlerin en büyük korsanı olmaya çalışıyorduk. Gerçek zamanlı deniz savaşları üzerine kurulu bir oyun olan Assassin's Creed Pirates'ta Karayipleri dolaşarak düşmanlarımızla karşılaşıyor ve büyük hazinelerin peşine düşebiliyorduk.

Yeni yayınlanan güncelleme ile oyunun bize sunduğu içerik daha da zenginleştiriliyor. İlk olarak 2 yeni gemiyi açabiliyoruz ve 6 adet tarihi bölüm sonu canavarı ile heyecan dolu bir şkilde savaşabiliyoruz.

Assassin's Creed Pirates'e yeni güncelleme ile eklenen dikkat çekici özelliklerin bir diğeri "Survival Mode". Hayatta kalma modu olarak adlandırılabilecek bu mod ile oyuncular rakipleriyle karşılaşarak hayatta kalan son korsan olmaya çalışıyorlar.

Eğer Assassin's Creed 4'ü oynadıysanız hatırlayacağınız balina avı da yeni güncellemeyle oyuna ekleniyor. Ayrıca 50 farklı türe sahip Karayip balıklarını toplayabilmekteyiz.

Bütün bu geliştirmelerin yanında yeni senaryo görevleri oyuna ekleniyor. Güncellenen Assassin's Creed Pirates'a ulaşmak için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Subway Surfers Dünya Turu New York'ta

YORUMLAR