Assassin's Creed Pirates iOS için Ücretsiz!

Assassin's Creed Pirates iOS için Ücretsiz!

Ubisoft'un mobil korsan oyunu Assassin's Creed Pirates'ın iPhone telefonlarda ve iPad tabletlerde oynanabilen iOS versiyonu oyunculara App Store üzerinde 1 haftalığına ücretsiz olarak sunulacak. App Store üzerinde haftanın uygulaması olarak seçilen Assassin's Creed Pirates hatırlanacağı üzere Assassin's Creed serisinin 4. oyunu Assassin's Creed 4: Black Flag'ın yayınlanmasının ardından mobil cihazlarda çıkış yapmıştı. Yine Assassin's Creed 4: Black Flag gibi korsan temalı bir mobil oyun olan Assassin's Creed Pirates'da oyuncular Alonzo Batilla adlı genç ve hırslı bir korsan kaptanını yönetmekteydi. Alonzo Batilla'nın en güçlü düşmanlarına meydan okumak için 7 denizlere açıldığı oyunda imparatrluklara kafa tutabiliyor ve hazine peşinde koşabiliyorduk.

Assassin's Creed Pirates deniz savaşlarını oldukça heyecanlı bir şekilde yansıtabilen bir mobil oyun. Oyunda gemimiz ile Karayip Denizi üzerinde gerçek zamanlı olarak deniz savaşlarına katılabiliyoruz ve farklı silahları kullanarak diğer gemilere diz çöktürebiliyoruz. Oldukça yüksek grafik kalitesi sunan Assassin's Creed Pirates'da gemilerin modellemeleri ve deniz üzerindeki görsel efektler göz büyüleyici seviyede. Oyunda birçok farklı görev, geniş bir harita ve keşfedilecek birçok gizemli hazine bizleri beklemekte.

Bütün bu zengin içeriğe ücretsiz olarak ulaşmak için oyunculara 10 Temmuz 2014'ten başlamak üzere 1 hafta süre veriliyor.  Assassin's Creed Pirates iOS versiyonunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Haftanın iOS Oyunu: Hercules

YORUMLAR