Assassin's Creed Pirates Mobil İçin Artık Ücretsiz!

Assassin's Creed Pirates Mobil İçin Artık Ücretsiz!

Ubisoft tarafından geliştirilen ve korsancılıkla ünlenen, mobil platformlarda başarılı oyunlar listesine giren Assassin's Creed Pirates hakkında güzel bir haberimiz var.

Assassin's Creed Pirates, macera ve aksiyonu içerisinde barındıran ve korsanlığı damarlarınıza kadar hissettirecek güzel bir oyun. Uzun bir süredir raflarda olan bu oyunu oynayabilmek için satın almak gerekiyordu. Ortalama olarak 10 TL lirasından satılan bu oyun Android, Windows Phone ve iOS işletim sistemlerinden sorunsuz indirebiliyor ve oynanıyor. Oyunun boyutu 1 GB'tan fazla ve indirilme sayısı da 100.000'i geçmiş durumda. Ubisoft oyunculardan gördüğü bu yoğun ilgi karşısında oyunu ücretsiz yapmayı tercih etti. Evet yanlış duymuyorsunuz oyun şu anda Android ve iOS işletim sistemleri için ücretsiz bir şekilde indirilip oynanabiliyor. Yalnız bu güncelleme henüz Windows Phone için yapılmamız ve indirimin Microsoft'un işletim sistemine yansıtılıp yansıtılmayacağı bilinmiyor.

Oyun ücretsiz olmakla kalmadı ve güncelleme ile oyuna yeni karakterler kazandırıldı. Başarılı grafikler ve güzel bir atmosferi bulunan bu oyunu hazır ücretsizken oynamanızı tavsiye ederiz.

Assassin's Creed Pirates'i aşağıdaki bağlantılardan sorunsuz indirebilirsiniz.

Ubisoft, PS3 ve Xbox 360'ı Yalnız Bırakıyor

YORUMLAR