Assassin's Creed: Rogue, Sonunda PC İçin Açıklandı

Assassin's Creed: Rogue, Sonunda PC İçin Açıklandı

Oyun sektörünün incilerinden biri oldu her zaman Assassin's Creed serisi. Ubisoft'un bizlerle Prince of Persia efsanesinde sonra buluşturduğu ve yeniden efsaneleştirdiği bir seridir bu. Velhasıl, günümüze kadar kaç tane maceralar atlatarak geldi bu seri. Şimdi ise konunun en heyecanlı kesitine giriyoruz; yani kasım ayına.

Bildiğimiz gibi Ubisoft, kasım ayında bizlerle iki farklı Assassin's Creed oyunu buluşturacak; Rogue ve Unity. AC serisinde bir devrim yaratacağı gözüyle bakılan Unity, özellikle Rogue'dan daha öncelikli durumda; sebebi ise oyunun tüm AC mekaniklerini ve olayını değiştirecek olması. Yeni nesilde ve PC'de bizleri karşılayacak olan Unity'nin yanında da, kendi kardeşleri tarafından ihanete uğramış farklı bir Assassin'in hikayesini Rogue'da takip edeceğiz; Shay.

İlk olarak sadece eski nesil, yani PS3 ve Xbox 360 için açıklanan Assassin's Creed: Rogue, uzun süredir PC için bekleniyordu. Ubisoft'un gözünün içerisine baktığımız o anlarda, sadece bir "Evet!" cevabı bekledik her zaman. Yine uzun süredir de sessizliğini koruyan Ubisoft, bugün o sessizliği bozdu ve Assassin's Creed: Rogue'u PC için duyurdu; yetmedi bir de video yayınladı.

Bu video aslında daha önce izlediğimiz, oyunun hikayesini anlatan o video. Fakat videonun sonunda oyunun PC için 2015'in başlarında geleceği yazıyor.

Sırf bunu görmek için bile, yeniden izlenir. İyi seyirler.

Assassin's Creed: Rogue, Şimdilik Sadece Tek Kişilik Oynanış İçerecek

Assassin's Creed: Unity'nin Gamescom 2014 Videosu Yayınlandı

YORUMLAR