Assassin's Creed: Unity Ertelendi

Assassin's Creed: Unity'de ertelenen oyunlar trenine katıldı; Ubisoft bugün resmi açıklamayı yaptı!

Assassin's Creed: Unity Ertelendi

Assassin's Creed: Unity bekleyenleri için bugün kötü haber Ubisoft'tan geldi. Söz konusu ünlü serinin son oyunu, bugün sektörü ertelenme haberiyle üzdü.

Özellikle bu sene birçok oyunun ertelenmesine tanık olduk. En beklemediğimiz oyunlar bile bu kategoriye dahil olmuştu. Assassin's Creed: Unity'de bugün Ubisoft'un resmi açıklamasıyla takvimde yeni tarihini aldı. 28 Ekim'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanan oyun, 11 ve 13 Kasım'a ertelendi.

Yeni tarihe göre Assassin's Creed: Unity, 11 Kasım'da Kuzey Amerika için, 13 Kasım'da ise Avrupa için piyasaya sürülecek. Assassin's Creed: Rogue ile aynı tarihleri paylaşan oyun için Ubisoft'un ünlü ismi Vincent Pontbirand, konu hakkında şu şekilde bir yorum yaptı:

"Oyunu bitirmeye tam yaklaşmışken, Assassin's Creed: Unity'nin daha kabul edilebilir ve daha güzel olması için biraz daha zamana ihtiyacımız olduğunu fark ettik. Oyunun detayları üzerinde çalışmak için oyunu ertelemek zorunda kaldık; bu konuda oyuncularımızın sabrı için teşekkür ediyoruz."

Assassin's Creed: Unity ile ilgili detayları sıcağı sıcağına takip edeceğiz. Bizimle kalın.

Assassin's Creed: Unity'nin Gamescom 2014 Videosu Yayınlandı

Assassin's Creed: Unity İçin Yeni Oynanış Videosu Gamescom 2014'te Geldi!

Assassin's Creed: Unity'nin Yeni Videosu Bizlere Oyun Motorunu ve Görsel Efektleri Tanıtıyor

YORUMLAR