Assassin’s Creed Unity’e 6.7 GB'lık Güncelleme Geldi

Assassin’s Creed Unity’e 6.7 GB'lık Güncelleme Geldi

Assassin’s Creed Unity’nin yapımcısı Ubisoft, oyunu hatalarından arındırmak için uzun süredir güncellemeler üzerinde çalışıyor. Birkaç güncelleme paketi çıkaran firma, hataları bir türlü düzeltememişti. Oyuncuların tepkisini daha fazla çekmek istemeyen firma, sorunların büyük bir çoğunluğunu çözen tam 6.7 GB büyüklüğünde bir güncelleme yayınladı.

İlk olarak PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için gelen yeni güncelleme, görünürdeki birçok hatayı düzeltiyor. Oyunun çok basit sahnelerde ve güçlü donanımlarda bile kasılma problemleri, ilerlemelerin kaydedilmemesini, bağlantı ve harita hataları bu güncellemeyle çözülecek. PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları bu güncellemeyi hemen indirebilir, fakat Xbox One kullanıcıları için can sıkan bir durum mevcut. Xbox One’ da sistem, oyunun sadece 6.7 GB’lık güncellemesini indirmek yerine, tekrar tüm oyunu indirmeyi şart tutuyor. Bu da tekrar 40 GB civarı bir verinin indirilmesi demek. Ubisoft, Xbox One kullanıcılarından bu durum için ayrıca özür diledi.

Güncelleme, PC platformu için önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Ülkemizdeki kota uygulamasını da düşündüğümüzde oyunu tam olarak bitirmeden çıkarmanın sonucunu ne yazık ki oyuncular çekiyor.

Bilgisayarınızın İçinde Ne Var? Dünden Bugüne Donanım ve Önemli İpuçları


YORUMLAR