Assassin's Creed: Unity'nin Yeni Videosu Bizlere Oyun Motorunu ve Görsel Efektleri Tanıtıyor

Assassin's Creed: Unity'nin Yeni Videosu Bizlere Oyun Motorunu ve Görsel Efektleri Tanıtıyor

Ubisoft'un ünlü oyun serisi Assassin's Creed: Unity için bugün yeni oynanış videosu yayınlandı. Söz konusuı bu oynanış videosunda, oyunun grafiksel detaylarını görüyor ve yeni nesle nasıl entegre edildiğini izliyoruz.

Özellikle yeni AC'de grafiksel konulardaki iyileştirmeleri ve oynanış konusundaki geliştirmeleri ile sektöre damgasını vuran ve sansasyonel etki yaratan Ubisoft, bugün yayınladığı yeni videoda bunları görmemizi istiyor. Yine tarihle ilişki birçok etmenin bulunduğu, bu sefer Fransız Devrimi'ni damarlarımızda yaşatmayı hedefleyen yeni Assassin's Creed, bu videoda gözlerinizi kamaştıracak.

Videoda ünlü direktör Alex Amancio konuşuyor ve bizlere oyunun bu konuyla ilgili detaylarını aktarıyor. Notre Dame kalesinin ve bununla birlikte diğer birçok binanın nasıl yapıldığını gösteren ve açıklayan Amancio, bu macerada onlara eşlik etmemiz için bizi Paris'e davet ediyor.

Assassin's Creed: Unity, ekim ayında PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Detayları takip edeceğiz. İşte o inanılmaz video.

İyi seyirler.

Assassin's Creed Pirates Güncellendi!

YORUMLAR