Assassin’s Creed'in Yapımcılarından Yeni Bir Oyun Geliyor: Ancestors

Assassin’s Creed'in Yapımcılarından Yeni Bir Oyun Geliyor: Ancestors

Assassin’s Creed’in yaratıcısı olarak da bilinen Patrice Desilet yeni bir oyun duyurdu, Ancestors: The Humankind Odyssey. 2013 yılında Ubisoft’tan ayrılan Desilet kendi stüdyosu olan Panache’i kurmuştu. İşte detaylar.

Ancestors: The Humankind Odyssey, Patrice Desilet’in Ubisoft’tan ayrıldıktan sonra adının geçtiği ilk oyun olarak da büyük önem taşıyor. Panache Stüdyoları'nda yaratılan Ancestors: The Humankind Odyssey, aslında Desilet’in piyasada vereceği ikinci zor sınavlardan biri olacak. Ancak Assassin’s Creed’in başarısı göz önüne alınırsa Patrice Desilet’in kötü bir ürün sunmayacağı da düşünülebilir.

Oyunun tanıtım videosunda çok fazla bir ipucu yok. Ancak tanıtım cümlelerinde, ‘Çağlar boyu hayatta kalmak ve insanlığa hizmet için duvarlara tırmandınız, kulelerden atladınız artık gerçek içgüdülerinizi takip etmenin zamanı geldi’ gibi bir cümlenin Assassin’s Creed’e gönderme yaptığını anlamak çok da zor değil. 

Ancestors: The Humankind Odyssey hayatta kalma/macera türünde tasarlanmış. Third Person Shooter bakış açısıyla oynanan oyunla ilgili tek net bilgi insanlık tarihine ışık tuttuğu ve her bölümün birbirinden ayrı çağlarda geçtiği ve farklı kahramanları olduğu. Bu noktada biraz Assassin’s Creed gibi demek yanlış olmayabilir.

Oyunun bir belgesel havasında olacağını açıklayan Panache stüdyoları başka bir bilgi vermiyor. Oyunu takibe aldık. Gelişmeleri paylaşacağız. 

Assassin's Creed: Unity İçin Türkçe Yama Hazırlandı

YORUMLAR