Astronot Kıyafetiyle Köpeğini Gezdiren Çocuk Photoshop Kurbanı Oldu

Astronot Kıyafetiyle Köpeğini Gezdiren Çocuk Photoshop Kurbanı Oldu

Bazı fotoğraflar vardır ki, Photoshop tutkunlarının eline düştü mü vay haline. Ülkemizde de sık sık rastladığımız ilginç Photoshop çalışmalarının son kurbanı, Amerika’da yaşayan ufak bir çocuk oldu. Astronot kıyafetiyle köpeğini gezdiren çocuğun fotoğrafı, yeni bir Photoshop savaşının başlamasına neden oldu. 

Ufak güzel bir çocuğun parkta köpeğini gezdirmesindeki tuhaflık ne olabilir ki? Her şey çok tatlı gözüküyor, ancak bu resme bir astronot kıyafeti eklediğimizde durum nasıl bir hal alır düşündünüz mü?

Yakın bir zamanda popüler sosyal haber sitesi Reddit’te paylaşılan fotoğrafa bakmanız yeterli olacaktır. Haberin manşetini süsleyen bu küçük astronotun Photoshop potansiyeli oldukça güçlü gözüküyor.

Sosyal medya da bizi hayal kırıklığına uğratmadı ve birbirinden eğlenceli Photoshop çalışmalarını ortaya çıkardı. Hadi bu zavallı çocuğun başına neler gelmiş bir bakalım.

Ekibe Çabuk Alışmış Gözüküyor

Elon Musk'ın Mars'a Koloni Kurma Projesinin Bir Parçası da Bu İkili Olabilir

Karşınızda Ay'a İlk Ayak Basan Köpek

Küçük Astonotumuz Köpeğini Uzayın Derinliklerinde Gezdiriyor

Anlaşılan Neil Armstrong Küçük Astronotu Gezdirmeye Gelmiş 

Ridley Scott'ın Alien'ı da Photoshoptan Nasibini Almış

Bu Hikaye Ağacın Gövdesindeki Trajik Notla Sonlanıyor: 'Lost Dog'

Siz siz olun sosyal medyada paylaştığınız fotoğraflara dikkat edin. Zira bu zavallı çocuk gibi kendinizi bir gün uzayın boşluğunda ya da Alien'ın kollarında bulabilirsiniz, bizden söylemesi.

Tinder Aşıklarının Hikayesi İnterneti Kırıp Geçirdi

Amerika'da Bir Adam Bilgisayarıyla Evlendi

YORUMLAR