Asus 300 TL'ye Windows 10 Bilgisayar Yaptı ve Bir USB'ye Sığdırdı

Asus 300 TL'ye Windows 10 Bilgisayar Yaptı ve Bir USB'ye Sığdırdı

Asus VivoStick ile Windows 10 dizüstü bilgisayar alıp almak için çok düşünmeye ve bütçemizi denkleştirmeye gerek kalmadı. Asus VivoStick 130 dolara bu sıkıntıyı ortadan kaldırdı.

Intel’in en yeni teknolojilerini kullanan Asus VivoStick, bir USB’den daha büyük değil. Hatta neredeyse bildiğimiz standart USB boyutlarında. Asus VivoStick salonunuzda bulunan ve USB çıkışı olan her hangi bir TV üzerinde kullanılabiliyor. TV ile rahatlıkla uyum sağlayan ve TV’nizi Windows 10 PC’ye dönüştüren Asus VivoStick, cihazınızı bir oyun canavarına dönüştürmüyor. Ancak müzik dinlemek, film seyretmek, internette dolaşmak, sohbet etmek ve çeşitli temel bilgisayar ihtiyaçlarınızı giderebilmek için son derece faydalı.

CherryTrail yonongasına sahip olan Asusu VivoStick 2GB Ram ile çalışıyor. 32GB dahili belleğe sahip. Üzerinde 2 adet USB 3.0 çıkış bulunduruyor. Bu çıkışlar VivoStick üzerine farklı cihazlar ekleyebilmenizi sağlıyor. 802.11n Wi-Fi özelliğine sahip olan VivoStick’e bluetooth sayesinde klavye ve kamera da bağlanabiliyor. 70 gramlık Windows 10 VivoStick yanında dizüstü taşımak istemeyenler için son derece mantıklı bir çözüm. Fiyatı 129 dolar açıklanan VivoStick için Asus belli bir satış tarihi açıklamadı.  

Windows 10 Yükleme Medyası Oluşturma

Windows 10, 53 Milyon Yüklemeyi Geçti

YORUMLAR