Asus ROG Phone'un Fiyatı Belli Oldu

Oyunculara özel akıllı telefonların arasındaki en dikkat çeken modellerden olan Asus Rog Phone'un fiyat etiketi belli oldu. İlk olarak ABD üzerinde satışa sunulacak olan cihazın 900 dolar gibi bir fiyattan satışa sunulması planlanıyor.

Oyun oynamak için özel olarak üretilen Rog Phone'da 6 inçlik AMOLED ekran yer alıyor. Snapdragon 845 yonga setinden gücünü alan modelde 8GB RAM ve 128GB / 512GB dahili depolama alanı bulunuyor. Aynı zamanda 4000mAh bataryası ile uzun bir kullanım ömrü sunabilen Rog Phone, üst ve alt tarafında iki adet USB-C bağlantı noktasına sahip.

Akıllı telefonun yanında çeşitli aksesuarlar da sunan Asus'un 90 dolara bir denetleyici, 230 dolara bir masaüstü şarj yuvası ve 400 dolara mobil oyun aksesuarı sattığını belirtmek gerekiyor. Bu aparatlar aracılığıyla kullanıcılara daha özel oyun deneyimi sunmayı hedefleyen şirketin, bu konuda ne kadar başarılı olacağını görmek için bir süre daha beklememiz gerekiyor.

18 Ekim'de ABD için ASUS Store, Amazon ve Microsoft üzerinden Rog Phone'u satışa çıkaracak olan şirketin; 128GB depolama alanına sahip model için 899 dolar ve 512GB'lık depolama alanına sahip olan model için de 1099 dolar fiyat biçtiği açıklandı. Peki ya siz Asus Rog Phone'u ve bu fiyatları nasıl buldunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!