ASUS ROG Zephyrus: Dünyanın En İnce Dizüstü Oyun Bilgisayarı

ASUS ROG Zephyrus: Dünyanın En İnce Dizüstü Oyun Bilgisayarı

ASUS’un Computex 2017’de tanıttığı yeni dizüstü oyun bilgisayarı ROG Zephyrus, inceliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Sadece 17.9 mm kalınlığa sahip oyun bilgisayarının teknik özellikleri ve fiyat detayları haberimizde.

USB Type-C portlu dizüstü bilgisayarlarının ince tasarımlarını dizüstü oyun bilgisayarlarında da görmeye başladık. NVIDIA’nın 4K ve VR Ready dizüstü oyun bilgisayarı Max-Q’nun ardından ASUS’un ROG Zephyrus adını verdiği, inanılmaz derecede ince hatlarının yanı sıra üst düzey performans sunacağı aşikar donanımıyla da dikkat çekiyor.

ASUS ROG Zephyrus Özellikleri:

7. Nesil Intel Core i7-7700HQ işlemci, NVIDIA GeForce GTX 1080 ekran kartı, 24GB’a kadar DDR4 RAM desteği, 1TB’a kadar M.2 PCIe SSD ile heyecanladıran bilgisayarın ROG Strix SCAR Edition ve ROG Strix Hero Edition olmak üzere iki modeli de bulunuyor. Strix SCAR Edition’da NVIDIA GeForce GTX 10 serisi GPU, 7. Nesil Intel Core işlemci yer alırken; Strix Hero Edition’ın MOBA oyuncularına yönelik tasarlandığını görüyoruz.

ASUS ROG Zephyrus Fiyatı:

Asus'un yeni oyuncu dizüstü bilgisayarı ROG Zephyrus'ı satın almayı düşünüyorsanız 2699 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Ön siparişlerin 27 Haziran'da açılacağını da ekleyelim.

NVIDIA'nın Yeni Dizüstü Oyun Bilgisayarı MAX-Q Tanıtıldı

YORUMLAR