Asus Transformer AIO: Hem Windows Hem Android Bir Arada - CES 2013

Asus Transformer AIO: Hem Windows Hem Android Bir Arada - CES 2013

Asus, CES 2013'e hem tablet hem masaüstü bilgisayar olabilen buluşuyla damga vurdu. Bu bilgisayarın ekranı tek başına kullanıldığında Android tabanlı büyükçe bir tablet oluyor. Ana üniteye eklendiğinde ise dokunmatik ekrana sahip Windows 8 tabanlı bir masaüstü bilgisayara dönüşen bu cihaz adındaki Transformer ünvanını fazlasıyla hakediyor.

Ekran boyutu 18.4 inç ve 1920x1080 Full-HD çözünürlüğü destekliyor. Dokunmatik özelliğe sahip bu ekranın çok amaçlı bir tablet olabildiği de düşünülürse gerçekten etkileyici olduğu söylenebilir.

Asus'un CES 2013'te sergilemekte olduğu bu Transformer AIO Intel Core i3 işlemci desteğine sahip. Asus bu bilgisayarın i5 ve i7 versiyonlarının da çıkacağını belirtiyor. Tablet olarak da düşünülürse cihazın performansının eşsiz olacağı kesin.

Ev içinde kullanıldığında yüksek performanslı bir bilgisayar olacak Transformer AIO hem sabit hem mobil kullanımda bütün ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Dilerseniz yatağınızda Full-HD kalitede film seyredebilir, dilerseniz masanızda ofis işlemlerinizi yürütebilirsiniz ya da uzun yolculuklarınızda yanınızda taşıyabilirsiniz.

LG CES 2013'te OLED televizyonlarını tanıttı

YORUMLAR