Asus Zenbook 3 Tanıtıldı, İşte Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Asus Zenbook 3 Tanıtıldı, İşte Teknik Özellikleri ve Fiyatı
Kaan Ezgimen
Kaan Ezgimen teknoloji
YORUM YAZ

Görünüşüne bakılacak olursa Asus’un yeni dizüstü bilgisayarı Zebook 3, Apple MacBook’dan daha ince.

Bir dizüstü bilgisayarı ne kadar inceltebiliriz sorunsalına Asus’un cevabı ZenBook 3 oldu. 197 gram ağırlığındaki Asus ZenBook 3, 12.9 milimetre kalınlığı ile 13mm’lik Apple MacBook’dan ince olunabileceğini kanıtladı.

Alüminyum alaşımlı Asus ZenBook 3 alışılmış dizüstü bilgisayarlarına göre yüzde 40 daha dayanıklı malzemeden üretilmiş.  3 farklı renkle piyasaya çıkacak olan Asus ZenBook 3, kırmızı altın, kraliyet mavisi ve kuvartz grisi gibi alışıla gelmedik renk skalalarına sahip.

Asus ZenBook 3 Teknik özellikleri

Asus ZenBook 3, Intel Core i7 işlemci, 16GB RAM ve 1TB PCIe SSD depolama sistemi oldukça iddialı bir donanımı kaportasının altında barındırıyor. Dokunmatik ekranı Gorilla Glass 4 ile korunan Asus ZenBook 3, 9 saatlik pil ömrü vaat ediyor ve hızlı şarj özelliği sayesinde 50 dakika içinde yüzde 60 şarj olabiliyor. Asus ZenBook 3 parmak izi sensörü ve Windows Hello Biyometrik güvenlik uygulaması ile entegre halde satılacak.

Asus ZenBook 3 fiyatı

Asus Zenbook 3 farklı bellek ve RAM seçenekleriyle fiyat etiketinde çeşitlilik gösteriyor; Core i5 işlemci, 4GB RAM ve 256GB SSD 999 dolar olarak etiketlenmiş. Öte yandan  512GB SSD olan sürümü 1.499 dolar olarak belirlenmiş. , Intel Core i7 işlemci, 16GB RAM ve 1TB PCIe SSD olan en yüksek donanıma sahip olan Asus ZenBook 3 ise 1.999 dolar olarak raflara yerleşecek. 

Asus Amiral Gemisi Telefonlarının Yanına Bir de Robot Ekledi

Asus ZenFone 3 Pazarın Dengesini Alt Üst Edecek

Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Ultra ve Zenfone 3 Deluxe Tanıtıldı, İşte Teknik Özellikleri

YORUMLAR