Asus Zenfone 3 Deluxe, Snapdragon 821 İşlemcisiyle Satışa Çıkan İlk Telefon

Asus Zenfone 3 Deluxe, Snapdragon 821 İşlemcisiyle Satışa Çıkan İlk Telefon

Asus, geçtiğimiz temmuz ayında ZenFone 3 ve ZenFone 3 Deluxe modellerini duyurmuştu. Şu an itibariyle Tayvan'da satışa çıkan telefon, böylece SnapDragon 821 kullanan ve satın alınabilen ilk telefon olma unvanına sahip oldu.

Qualcomm, Zenfone 3 Deluxe'un duyurulmasından sadece birkaç gün önce Snapdragon 821 işlemcisini duyurmuştu. Bunun ardından sahneye çıkan ASUS yetkilileri, beklenmedik bir açıklama yaparak, ZenFone 3 Deluxe'un SD821 kullanacağını açıklamışlar ve böylece işlemciyi kullanan ilk telefon olma unvanını da ele geçirmişlerdi. Benzer işlemcilere göre daha fazla güç üreten ve telefonların performanslarını arttıran bu işlemci, yakın zaman içerisinde duyurulan diğer telefonlarda da kullanılmaya başlanmıştı.

İki farklı renk seçeneğiyle gelecek olan ASUS ZenFone 3, 800 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Telefonun gümüş rengi 12 Eylül itibariyle satışa sunulmaya başlanacakken, altın versiyonu ise 23 Eylül itibariyle mağazalardaki yerini alacak. Telefona dair daha ayrıntılı bilgilere ve teknik özelliklerinin detaylarına ise daha önce Asus ZenFone 3 Fiyatı ve Teknik Özellikleri başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Karşınızda Yeni Asus Zenfone3!

Asus Zenfone 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Asus Zenfone 3, Haziran Ayında Qualcomm İşlemciyle Birlikte Tanıtılacak

YORUMLAR