ASUS ZenFone 3 Zoom, Dev Bataryası ve Mütevazi Fiyatıyla Çıktı

ASUS ZenFone 3 Zoom, Dev Bataryası ve Mütevazi Fiyatıyla Çıktı

5.000 mAh gücündeki bataryasıyla Asus ZenFone 3 Zoom, kullanıcılarının hiçbir sıkıntı yaşamadan cihazı kullanabilmelerini hedefliyor.

Asus ailesinin yeni ürünü Asus ZenFone 3 Zoom, 5.000mAh'lik büyük bataryasıyla artık herkesin sorunu olan pil ömrü sıkıntılarını gidermek istiyor.

Yılın başında CES 2017'de tanıtılan Asus ZenFone 3 Zoom, ABD'de raflara yerleşiyor. Asus ZenFone 3 Zoom'un fiyatı bataryası ne kadar büyükse, fiyat etiketi o kadar mütevazi bir cihaz. ABD satış fiyatı 329 dolar olarak belirlenmiş.

ASUS ZenFone 3 Zoom Özellikleri

Asus ZenFone 3 Zoom, 2.3x optik zoom özelliğne sahip. Aynı zamanda 4K video kaydı yapabiliyor. Bu özellikleri ile iPhone 7 Plus kamerasını andıran iki renkli 12MP kamera taşıyor. Kamera teknoloji anlamında Apple'ın rakibi olan telefon, 5.5 inçlik ekranına rağmen daha küçük bir gövdeye sahip.

Asus ZenFone 3 Zoom, 5.000 mAh bataryasıyla bu özelliklerini birleştirildiğinde oldukça tercih edilebilir bir telefon olarak tüketicilerin ilgisini çekebilir. Çünkü cihazın 329 dolarlık fiyatı, 725 dolarlık Samsung Galaxy S8 gibi üst düzey Android telefonların maliyetinin yarısından daha az. Cihaz çekirdek olarak Snapdragon 625 yonga setine sahip.

Karşınızda Yeni Asus Zenfone3!

Asus ZenFone 3 Zoom Duyuruldu! Kamerasından Çok Bataryasıyla Konuşulacak

YORUMLAR