ASUS ZenFone serisi Android 5.0 Lollipop'a Geçti

ASUS ZenFone serisi Android 5.0 Lollipop'a Geçti

Ausu Zenfone artık Android Lollipop kullanacak. İlk etapta web üzerinden yapılacak olan güncelleme ilerleyen günlerde telefonlar üzerinden de devreye alınabilecek.

Google, Android 5.0 Lollipop, Asus’un üst sınıf akıllı telefon serisi ZenFone’un; ZenFone 4, ZenFone 5 ve ZenFone 6 modellerinde işletim sistemi olacak. Android 5.0 Lollipop güncellemesi ASUS akıllı telefonlara yeni özellikler kazandıracak. Yeni "materyal tasarım" öğelerine sahip Android 5.0 Lollipop, kullanıcı deneyimini kolaylaştıran koyu renkleri ve akıcı animasyonlarıyla artık Asus akıllı cihazlarda da kullanılacak.

Asus Türkiye ve Kuzey Afrika sorumlu birimi, cihazlarının en yeni güncel teknoloji ile kullanmalarını sağlamak için çalıştıklarını ve ZenFone için Android Lollipop güncellemesine önem verdiklerini açıkladı. İlerleyen günlerde diğer Asus cihazlarının da Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuşacağı da Türkiye birimi tarafından müjdelendi.

Asus ZenFone kullanıcıları Android 5.0 Lollipop güncellemesini nasıl yapacaklarını, özel olarak hazırladığımız "Asus Zenfone Lollipop Güncellemesi Nasıl Yapılır" blog yazısı aracılığıyla öğrenebilirler. Android 5.0 Lollipop güncellemesi ilerleyen günlerde kablosuz olarak da telefonlara yüklenebilecek. 

Asus ZenFone 6 İncelemesi

ASUS Zenfone 6 Kutu Açılışı

YORUMLAR