Asus Zenfone Zoom S Türkiye'de, İşte Fiyatı ve Özellikleri

Asus Zenfone Zoom S Türkiye'de, İşte Fiyatı ve Özellikleri

Özellikle kamerasıyla ses getireceği iddia edilen Asus Zenfone Zoom S, sonunda Türkiye'de de raflara yerleşiyor.

12MP Pixel Master ve 12MP Zoom lens özelliği taşıyan kameralarıyla dikkat çeken ASUS ZenFone Zoom S, telefonlarıyla yaşantılarını ve tüm hayatını belgelemeye meraklı kullanıcılar tarafından oldukça beğenilebilir.

Asus Zenfone Zoom S Teknik Özellikleri

Asus Zenfone Zoom S'in kaportasının altında, Full HD AMOLED bir ekran ve 5000 mAh kadar güçlü bir batarya ile uzun ve keyifli fotoğrafçılık deneyimleri kullanıcıları bekliyor. ZenFone Zoom S, Snapdragon 625 işlemci, onun yanında Adreno 506 GPU ve 4 GB RAM sahibi oldukça tatminkar bir donanım sunuyor.

Donanımı güçlü olan bu cihazın esas önem verdiği özelliği fotoğraf donanımı olmuş. ASUS PixelMaster teknolojisine sahip, 12 megapiksel ve geniş açılı bir lense sahip ana kamerası ZenFone Zoom S akıllı telefonu, az ışıklı ya da karanlık ortamlarda usta görüntüler yakalayabilecek hale getirmiş. Yakın çekim için de oldukça tercih edilebilir 12 megapiksel Zoom kamerası, 2.3x optik zoom ve 12 kat ful zoom özelliğine sahip. ZenFone Zoom S, geniş ƒ / 1,7 diyafram açıklığını ve en yeni Sony IMX362 sensörü ile donatılmış 12 megapiksel kamerasıyla sizin profesyonel fotoğrafçılar kadar net ve kaliteli fotoğraflar çekmenize olanak veriyor. 

İlk hedefi Asya telefon pazarı olan cihazın Tayland için hazırlanmış bir tanıtım videosu.

Asus Zenfone Zoom S Türkiye Satış Fiyatı

ZenFone Zoom S, Teknosa ve Vatan Computer mağazalarında raflara yerleşti. ZenFone Zoom S'in Türkiye'de satış fiyatı, 2498,99 TL olarak belirlendi.

ASUS ZenFone 3 Zoom, Dev Bataryası ve Mütevazi Fiyatıyla Çıktı

Karşınızda Yeni Asus Zenfone3!

Asus ZenFone 3 Zoom Duyuruldu! Kamerasından Çok Bataryasıyla Konuşulacak

YORUMLAR