Asus, ZenWatch 3'ün Çıkış Yapacağı Tarih Hakkında İpucu Verdi

Asus, ZenWatch 3'ün Çıkış Yapacağı Tarih Hakkında İpucu Verdi

Başarılı teknoloji markası Asus'un yeni üreteceği cihazlarından birisi olan ZenWacth 3 hakkında bazı bilgiler paylaşıldı. Asus'un resmi Twitter hesabında paylaştığı bu bilgiler sayesinde artık ZenWatch 3'ün çıkış tarihi hakkında bilgi sahibi sayılabiliriz.

Giyilebilir teknoloji sektöründe uzun bir süredir yerini korumayı başaran Asus, bu sene içerisinde yeni saati ile adından oldukça fazla söz ettirmeyi amaçlıyor. Henüz teknik özellikleri konusunda fazla bir bilgiye sahip olmadığınız Asus'un yeni akıllı kol saati, 31 Ağustos 2016 tarihinde çıkış yapabilir.

Asus'un resmi Twitter hesabından yayınlanan bir paylaşım ile birlikte oldukça ilginç bir tarih gündeme geldi. Asus, "İnanılmaz ürünler geliyor..." manasında hazırladığı bu tweetini kullanıcılarını meraklandırmak için paylaştı. Yani büyük bir ihtimalle Asus kullanıcıları 31 Ağustos 2016 tarihinde ZenWatch 3 ile buluşacak. Bu tarihte ise, yani 31 Ağustos 2016 tarihinde  ZenWatch 3 dışında başka hangi ürünlerin de çıkış yapacağı bilinmiyor.

Asus Zenfone Max İçin Android Marshmallow Yayınlandı

Asus ZenFone 3 Fiyatı ve Teknik Özellikleri Açıklandı, Snapdragon 821 Kulanacak

YORUMLAR