Asus ZenWatch için Android 5.1.1 Güncellemesi Yayınlandı

Asus ZenWatch için Android 5.1.1 Güncellemesi Yayınlandı

Android’in 5.1.1 sürümü mobil cihazlardan sonra giyilebilir cihazlar için de yayınlanmaya başladı. Android Wear işletim sistemiyle çalışan Asus ZenWatch da 5.1.1 sürümüne kavuştu.

En popüler işletim sistemi olan Android’in yeni sürümü olan Lollipop, 5.1.1 sürümüne ulaşmıştı. Akıllı telefonlara dağıtılmaya başlanan güncelleme, giyilebilir cihazlar için de yayınlanmaya başladı. Android Wear işletim sistemine en son 5.0.2 sürümü verilmiş, sonra güncelleme yayınlanmamıştı. Ancak Asus ZenWatch için yayınlanan 5.1.1 ile bu duruma son verilmiş oldu. LG Watch Urbane’den sonra güncelleme alan ikinci cihaz olan Asus ZenWatch’a çeşitli yenilikler de eklenmiş oldu.

1.1.1.1910765 sürüm numaralı güncelleme ile Google Play Servisleri 7.3.36 sürümüne güncellenmiş oldu. Yeni yönlendirme hareketleri ve arka planda uygulamaların sürekli çalışabilmesi gibi yenilikler sunan Android 5.1.1 sürümünü akıllı saatinize kurmak istiyorsanız; Ayarlar > Hakkında > Sistem Güncellemeleri adımlarını izleyerek güncellemenin durumunu kontrol edip, yükleyebilirsiniz.

Microsoft'un Android İstilası Hyperlapse Uygulamasıyla Devam Ediyor

Google Gmail Uygulaması Güncellendi: İşte Yenilikler

YORUMLAR