Atom Run iOS Versiyonu Bu Hafta Ücretsiz!

Atom Run iOS Versiyonu Bu Hafta Ücretsiz!

Eğer bu hafta iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda veya iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz güzel bir mobil oyun arıyorsanız size güzel bir haberimiz var. Fingerlab tarafından geliştirilen Atom Run Apple tarafından bu haftanın uygulaması seçilerek App Store üzerinde iOS kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaya başlandı. 22 Ağustos tarihinden itibaren geçerli olacak kampanya 1 hafta boyunca devam edecek. Bu nedenle oyunu indirmekte acele etmenizde fayda var.

Atom Run gelecekte geçen oldukça ilginç bir hikayeye sahip olan bir platform oyunu. Atom Run'da herşey 2264 yışında patlak veren bir salgınla başlıyor. Aniden ortaya çıkan bu hastalık dünya üzerindeki bütün yaşamın sona ermesine neden oluyor ve artık dünyanın sahipleri robotlar oluyorlar. Robotlar ise radyasyon nedeniyle kontrolden çıkmaktadırlar. Sadece Elgo adlı robotumuz radyasyondan etkilenmemiştir. Elgo'nun tek amacı ise molekülleri ve atomları toplayarak birleştirmek ve dünya üzerinde yaşamı yeniden filizlendirmektir. Biz de bu macerasında Elgo'ya eşlik ediyoruz ve ilginç mekanları ziyaret ederek yaşamı tekrar oluşturmaya çalışıyoruz.

Atom Run yaratıcı bölüm tasarımları, dinamik oyun yapısı ve kolay kontrolleriyle başarı yakalayan bir mobil oyun. Atom Run'ı bu bağlantıyı kullanarak bu hafta boyunca ücretsiz indirebilirsiniz:

Flappy Bird'ün Yaratıcısı Swing Copters'i Yayınladı

YORUMLAR