Avast 2015 - Beta 3 Versiyonları Çıktı!

Avast 2015 - Beta 3 Versiyonları Çıktı!

Dünyanın en popüler virüs koruma ve güvenlik programlarından bir tanesi olan Avast'ın 2015 versiyonlarının Beta sürümünde olduğunu biliyorduk. Sınırlı sayıda kullanıcı ile gerçekleştirilen Beta 1 ve Beta 2 testlerinden sonra Avast firması Beta 3 sürümünü herkesin kullanarak deneyebilmesi için piyasaya sürdü.

Son yıllarda yaptığı yenilikler ile sade bir virüs koruma programından çok daha fazlası haline gelen Avast'ın 4 farklı versiyonu bulunuyor. Free, Pro, Internet Security ve Premier olmak üzere her bir programın özellikleri bir önceki sürüme göre artarak çoğalıyor.

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Avast, ülkemizde de en çok sevilen virüs programlarından bir tanesi. Kullanımı kolay olması, Türkçe dil desteği ve virüs koruma dışında bilgisayarınızın güvende olabilmesi için sunduğu tüm diğer özellikler sayesinde başarısını sürekli arttırmaya devam eden şirket, programlarının 2015 versiyonlarını çıkarmaya hazırlanırken, kullanıcılarının nasıl değişiklikler ve yenilikler ile karşılaşacağını görebilmesi için Beta 3'ü halka açık olarak sundu. Avast 2015 olarak geçecek olan programlar bir çok yenilik ile birlikte gelecek. Dilerseniz bu özellikleri sizler için listeleyelim.

  • GrimeFighter Free ( Çöp dosyalarınızı düzenli olarak silecek ve sisteminizdeki gerekli ayarları yapacak ücretsiz bir özellik)
  • Ev ağı güvenliği ( Evdeki internet ağınızı kontrol ederek wifi durumunuzu, bağlı cihazları, modem ayarlarını ve şifrelerinizi güvende tutacak olan yeni özellik)
  • Güvenli DNS ( Sadece ücretli Avast versiyonlarında olacak olan yeni DNS servisi)
  • Akıllı Tarama ( Virüs, sistem, ağ ve yazılım güncellemeleri için talep edeceğiniz tüm taramalar için farklı sonuç ve öneriler sunulacaktır)
  • Yeni destek sistemi ( Ücretli kullanıcıların kullabileceği yeni bir yardım servisi ve ücretsiz kullanıcılara sunulan bilgi bankasının geliştirilmesi)

Programların sahip olduğu bir çok özellik dışında kullanıcı istekleri doğrultusunda eklenen yeni özellikler ile birlikte Avast'ın kullanıcı sayısının artacağından şüphem yok. Üstelik varolan özellik ve servislerde düzenli olarak geliştirilmeye devam edilerek kullanıcılara oldukça güzel bir hizmet sunuluyor.

Avast 2015'in Beta 3 versiyonlarını indirmek isteyenler aşağıdaki bağlantı adreslerine girerek alternatif indirme linklerine tıklayabilirler. Ücretli olan Pro, İnternet Security ve Premier versiyonlarını da indirerek 1 aylık süre boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Memnun kalmanız durumunda kesinlikle satın almanızı öneririm. Bilgisayarınızın arkaplanında çalışarak sisteminizi çok az yoran ve işini oldukça başarılı bir şekilde yerine getiren Avast'ı tüm bilgisayar kullanıcılarına öneriyorum. Şu an Beta yani test aşamasında olduğu için program üzeirnde çok ufak tefek hatalar ile karşılaşma ihtimaliniz bulunuyor. Bu hatalar geliştiriciler tarafından en kısa süre içerisinde giderilerek programların tam sürümleri piyasaya sunulacaktır.

En İyi Antivirüs Programları

YORUMLAR