Avast 2015 Çıktı! Hemen İndirin!

En popüler ve güvenilir antivirüs programlarından bir tanesi olan Avast 2015 versiyonları yayınlandı. Sitemizden ücretsiz olarak indirerek bilgisayarlarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Avast 2015 Çıktı! Hemen İndirin!

Avast ile yaptığımız iş birliği ile tüm ziyaretçilerimize Avast'ın yeni versiyonu olan Avast 2015 programlarını bugün sizlere sunuyoruz. İlk çıkış gününe özel sadece Tamindir'de bulabileceğiniz Avast 2015 programlarını hemen indirerek, yeni eklenen ve geliştirilen özellikler ile bilgisayarlarınızı koruma altına alın.

4 farklı antivirüs programına sahip olan Avast, her yıl olduğu gibi bu sene de programlarının yeni versiyonlarını yayınlıyor. Avast - Tamindir iş birliği sayesinde tüm ziyaretçilerimiz Avast 2015 programlarını ücretsiz olarak indirerek deneme fırsatını bugünden bulabilecekler. Yapacağımız sürpriz bununla sınırlı kalmayarak sizler için Avast ile birlikte bir de çekiliş düzenliyoruz. Çekilişe katılan ziyaretçilerimiz, Avast tarafından verilecek olan 50 adet Avast Premier 2015 ve 1 adet LG Nexus 5 akıllı telefona sahip olma şansı yakalayacaklar. Avast Free Antivirüs 2015, Avast Pro 2015, Avast İnternet Security 2015 yada Avast Premier 2015'i indirebilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki görsele tıklayarak kampanya katılım koşullarını öğrenebilir ve katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Avast Premier, Avast program serisinin en gelişmiş ve kapsamlısı olarak 69 Euro değerindedir. 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz 50 adet Avast Premier 2015 lisansı ile birlikte bir adet LG Nexus 5 Kazanma fırsatını kaçırmamak için çekilişimize katılmayı unutmayınız.

Çipli T.C. Kimlik Kartları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

YORUMLAR