avast! Free Antivirüs 2014 Yayınlandı

avast! Free Antivirüs 2014 Yayınlandı

Avast'ın  son sürümü olan tüm Avast 2014 Antivirüs programları yayınlandı. Tamindir ve Avast iş birliği ile kullanıcılarımıza çıktığı andan itibaren indirme fırsatı sunduğumuz avast! Free Antivirüs'ü kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim.

avast! Free Antivirüs, avast! Pro Antivirüs, avast! Internet Security ve avast! Premier olarak 4 farklı programının en yeni versiyonlarını Tamindir üzerinden indirebilirsiniz. Yeni versiyonları ile birlikte pek çok özellikleri geliştirilen programlara, aynı zamanda bir çok yeni özellikte eklenmiş durumda.

Ücretsiz versiyondan Premier'e kadar farklı ve gelişmiş koruma ve güvenlik seçenekleri sunan yeni versiyon avast! programlarından kendi kullanım ve istekleriniz doğrultusunda size uygun olanı indirebilirsiniz. avast! Free Antivirüs dışındaki programlar ücretli olup, 30 günlük deneme sürümleri bulunmaktadır. Haberin başındaki resime tıklayarak ücretsiz olan avast! Free Antivirüs programını indirerek biran evvel bilgisayarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Zararlı virüs ve casus yazılımlara karşı koruma, hackerlara karşı koruma, kişisel verilerinizi koruma, internette güvenli alışveriş ve bankacılık işlemleri, riskli programları güvenli olarak çalıştırma ve rahatsız edici spam e-postaları durdurma gibi özelliklere sahip olan programlar bilgisayarınızın tamamen güvende olmasını sağlıyor.

Kullanıcılarının geri bildirim ve görüşlerini de dikkate alarak tasarlanan yeni arayüzü sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği programlar oldukça gelişmiş güvenlik önlemleri sağlamakta.

Sizde bilgisayarınızı ve internet üzerindeki gezintilerinizi ücretsiz olarak tamamen güvende tutmak için avast! Free Antivirüs'ü Tamindir üzerinden hemen indirebilirsiniz.

Avast programlarının son sürümlerinin hepsini aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR