Avast Free Antivirüs'ü Artık Windows 10'da Kullanabilirsiniz

Avast Free Antivirüs'ü Artık Windows 10'da Kullanabilirsiniz

Dünya çapında milyonlarca bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilen ve virüs koruması konusunda hizmet veren en başarılı ücretsiz antivirüs programı seçeneklerinden olan Avast Free Antivirüs'ün Windows 10 ile tam uyumlu hale geldiği resmi olarak duyuruldu. Yeni bir işletim sistemine geçerken kullanıcıların en büyük kaygısı mevcut işletim sistemlerinde kullandıkları yazılım ve donanımların yeni işletim sistemleriyle uyumlu olup olmayacağıdır. Bazı yazılımları yeni işletim sistemine yüklemeniz mümkün olmazken bazı yazılımlar yeni işletim sistemine yüklenebiliyor; fakat çalıştığında ciddi aksaklıklara ve sistem kilitlenmelerine neden olabiliyor. Bir antivirüs yazılımı sistemin hemen hemen her noktasında aktif olduğu için bu yazılımların işletim sistemi ile uyumsuz olması daha da ciddi problemlere sebep olabiliyor.

Eğer Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemlerini kullanıyorsanız ve Windows 10'a geçecekseniz kullandığınız Avast ücretsiz antivirüs yazılımını sorunsuzca Windows 10'da kullanmaya devam edebileceksiniz. Avast!' firmasından yapılan açıklamaya göre sistemlerinde güncel Avast ücretsiz antivirüs yazılımı olan kullanıcılar otomatik olarak Windows 10'da antivirüs yazılımlarını aktifleştirebilecekler.

Windows 10'un çıkışına az bir süre kala bu haberi almak sevindirici. Avast Free Antivirüs'ün güncel sürümünü yüklemek içiin bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Skype'ı Kilitleyen ve Bir Daha Çalıştırmayan Mesaja Çözüm Bulundu

YORUMLAR