Avea Müzik Servisi'nde 1 Ay Boyunca Müzik Dinlemek ve İndirmek Bedava

Avea Müzik Servisi'nde 1 Ay Boyunca Müzik Dinlemek ve İndirmek Bedava

Avea Müzik servisi bir ay boyunca kullanıcılarına ücretsiz müzik dinleme ve indirme fırsatı sunuyor. Ücretsiz müzik dinlemek isteyen Avealılar hemen 5555’e DENEMEGA yazıp bu hizmetten faydalanabilirler.

5555’e DENEMEGA yazarak hizmeti almaya başlayan kullanıcılar aynı zamanda 1 ay boyunca tam 250 şarkıyı da ücretsiz olarak indirebilecekler. Avea Müzik servisi bu 1 aylık süre içerisinde kullanıcıların kotalarını da zorlamıyor. Sınırsız şarkı dinleyen kullanıcılar şarkı dinledikçe internet paketlerinden kota eksilmiyor. Avea Müzik servisi çevrimdışı özelliğiyle internete bağlanmadan da şarkı dinleme fırsatı da veriyor.

Avea Müzik servisinde kesintisiz müzik dinlemek isteyen kullanıcılar, haftalık 0,99 TL ödüyorlar. Avea Müzik platformunda yer alan tüm şarkıları böylece aylık sınırsız olarak dinleyebiliyorlar. Müzikleri akıllı telefonuna, tabletine veya bilgisayarına indirmeyi tercih edenler için de uygun fiyatlarda farklı indirimli paketleri var. Avea "Mega Müzik Paketi" ise yüzde 50 indirim ile 4,99 TL karşılığında kullanıcılarına sınırsız müzik dinleme ve ayda 250 yerli şarkı indirme hakkını veriyor.

Avea Müzik servisinin kullanıcılarına sunduğu bazı interaktif hizmetler de var. Örneğin, "Yakınımdaki Şarkılar" özelliği bunlardan biri. Yakınımdaki Şarkılar kullanıcıların, çevrelerindeki diğer Avea Müzik kullanıcılarının o anda hangi şarkıyı dinlediklerini görmesini ve haritada yakaladıkları bu şarkıyı anında dinlemelerini sağlıyor. Ayrıca tüm dinlenen şarkılar Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda anında paylaşılabiliyor. 

YORUMLAR