Avengers Ekibinden Spoiler Uyarısı

Avengers Ekibinden Spoiler Uyarısı

Marvel evrenini kökten değiştirecek olan Avengers: Infinity War için kısa bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda Avengers ekibi spoiler vermememiz için bizleri uyarıyor.

Avengers: Infinity War 27 Nisan'da vizyona girecek. Beyaz perdeyi aralamasına çok az bir süre kalan film için hepimiz oldukça heyecanlıyız ve yerimizde duramıyoruz. Avengers: Infinity War ile MCU'nun 3. evresi tamamlanacak ve 4 evreye geçiş dönemi başlayacak.

Marvel Studios sürekli olarak yeni haberler ve videolar yayınlıyor. Beklentiler zaten yüksekken bu sebeplerden dolayı dağlara çıkıyor. Marvel Studios'un Twitter üzerinden yayınladığı videoyla birlikte filmi önceden izleyenler uyarılıyor. Thanos Demands Your Silence (Thanos sessiz olmamızı emrediyor) sloganıyla ortaya çıkan videoda Avengers üyelerinden de uyarılar geliyor.

Marvel Studios başkanı Kevin Fiege filmde beklentilerden daha farklı şeyler olacağını belirtmişti. Filmde bazı karakterlerin öleceğini zaten biliyoruz. Ama başka ne tür olayların olacağı hala merak konusu. 

Açıkcası Marvel'ın böyle hareket yapması beni mutlu etti. Zira filmi vizyon tarihinden 2 hafta sonra izleyecek birisi olarak spoiler yağmuruna tutulmak istemiyorum.