Avengers: Infinity War İlk Günden Torrent'e Düştü

Avengers: Infinity War İlk Günden Torrent'e Düştü

Marvel evreninin en büyük filmi olan Avengers: Infinity War vizyona girdiği günden bir gün sonra torrent sitelerine düştü!

Marvel Studios başkanı Kevin Fiege'nin 10 yıllık süreçte hazırladığı Avengers: Infinity War, tanıtım fragmanlarıyla bile beklentilerimizi en üst seviyelere çıkarmıştı. Film vizyona geçtiğimiz günlerde girdi ve adeta bütün sinema salonları tıklım tıklım oldu. Marvel'ın 3. evresini tamamlayan film izleyicilerden tam not aldı. Şimdi tüm gözler Avengers 4'e çevrilmiş durumda.

Avengers: Infinity War'ın bu kadar popüler olması korsancılara da yaradı. Film vizyona girdikten bir gün sonra korsan çekimleri torrent sitelerine düştü. Korsan çekimler çok çabuk bir sürede popüler oldu ve yüksek indirme sayılarına ulaştı.

Her ne kadar bedava bir şekilde izlemek hoş gelse de; paylaşılan bu kayıtların çok kötü kalitelerde olduğunu unutmayın. Türlü kaçak yollarla çekilen kötü görüntüleri izlemek varken; sinemaya biraz para verip en güzel kalitede izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Avengers Infinity War için 10 yıldır çalışılıyor. Filmin Imdb'deki puanı 9.1 olarak belirlenmiş. Bu zevkten mahrum kalmamanızı ve filmi sinemada izlemenizi öneriyorum.