Avengers: Infinity War Temalı OnePlus 6 ile Tanışın

OnePlus 6 Avengers Infinity War Sürümüyle Tanışın

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, Marvel Studios ile kurduğu işbirliğine dair bir teaser yayınladı. Herkesi heyecanlandıran video, merakla beklenen OnePlus 6'nın Avengers: Infinity War temalı bir versiyonunu göreceğimizi gösteriyor.

OnePlus Hindistan tarafından yayınlanan tanıtım videosu, bir süredir konuşulan Marvel ile OnePlus arasındaki ortaklığı doğruladı. Çok yakın bir zamanda vizyona girecek olan Avengers: Infinity War temalı bir OnePlus 6 modelini piyasaya sürmeye hazırlanan şirket, telefon hakkında sel verip sır vermiyor.

Bu yılın hit filmlerinden biri olması beklenen Avengers: Infinity War'u kullanarak, yeni amiral gemisinin satışlarını patlatmak isteyen OnePlus, oldukça isabetli bir pazarlama stratejisine imza atmışa benziyor. Yayınlanan 9 saniyelik videoda, OnePlus ile Avengers logosuyla beraber, Avengers: Infinity War'ın film afişini görüyoruz. 

OnePlus, ortaklığın geçen yılki Star Wars temalı OnePlus 5T ile benzer olduğunu söyledi. Açıklamalar göz önüne alındığında, Avengers temalı OnePlus 6'nın,  Çin ve Hindistan pazarında satışa çıkmasını bekliyoruz. Yine de telefonunun İngiltere pazarına açılacağı yönündeki söylentileri de atlamayalım.

star wars oneplus

OnePlus'ın en büyük iki global pazarı olarak Hindistan ve Çin öne çıkıyor. En fazla ağırlığı bu iki ülkeye veren şirket, Star Wars'un ardından Avengers temalı telefonuyla kullanıcıları cezbetmeyi hedefliyor.

5 Mayıs'ta Çin'de düzenlenecek etkinlikle tanıtılması beklenen OnePlus 6, gücünü 8 çekirdekli Snapdragon 845 işlemcisinden alacak. 6/8GB RAM ve 64/128/256GB depolama seçenekleriyle gelecek olan telefon, Parmak izi okuma, 3D yüz tanıma özelliği ve hızlı şarj gibi önemli özelliklere ev sahipliği yapacak.