AVIADOR Akıllı Cüzdan Sunduğu Gelişmiş Özelllikler İle Dikkat Çekiyor

AVIADOR Akıllı Cüzdan Sunduğu Gelişmiş Özelllikler İle Dikkat Çekiyor

Bir cüzdandan ne gibi özellikler sunması beklenir ki? İnce, kullanışlı ve bol gözlü olması değil mi? AVIADOR'un üreticileri bir cüzdandan çok daha fazlasını bekliyor olacak ki karşımıza bu denli ilginç bir projeyle çıktılar. 

Indiegogo'da yer alan AVIADOR isimli bu cüzdan, gelişmiş konumlama teknolojilerinden faydalanıyor ve kullanıcılara acil durumlar karşısında kullanabilecekleri sayısız özellik sunuyor. Cüzdanda sunulan özellikler arasında 8 GB kapasitesine sahip bir USB bellek, acil durumlar için bir alarm ve panik butonu, kayıp nesneleri bulmak için bir konumalayıcı ve NFC teknolojisine sahip bir çip bulunuyor.

Flash bellek, tahmin ettiğiniz gibi veri ve dosya depolama işlemlerinizi tamamlayabileceğiniz bir araç. İnce tasarımı sayesinde cüzdanda herhangi bir kalınlık yaratmayan bu belleğin tasarımı gerçekten çok akıllıca.

Panik butonu ise herhangi bir zamanda meydana gelebilecek tehlikeli durumlara karşı kullanılabiliyor. Örneğin, akşam vakti yürürken peşinizden birinin sizi takip ettiğini sezdiniz. Hemen panik butonuna basarak yerinizi daha önceden belirlediğiniz kişilere acil durum olarak gönderebilirsiniz. 

Üçüncü olarak sulunak konumlayıcı özelliği ise, cüzdanınızı kaybetmeniz durumunda sadece akıllı telefonunuzu kullanarak onu haritada bulmanızı sağlıyor. Burada bizleri bir sürpriz bekliyor! Cüzdan tam tersi işlevi, yani kaybolmuş akıllı telefonu bulma işlemini de büyük bir başarıyla gerçekleştiriyor.

NFC teknolojisi ise temassız olarak ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Ödeme yapmanın yanı sıra kişisel bilgilerin aktarımı için de bu özlelik kullanılabiliyor.

Ürünün özelliklerinin detaylı bir şekilde aktarıldığı videoyu izleyerek AVIADOR hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Everykey Kol Bandıyla Hesap Şifrelerinize Elveda Deyin

YORUMLAR